ENDURO Timing - Contractor License                       7/15/2017 - 5:41 PM
   2017 Coaches Coalition National Championships - 7/13/2017 to 7/15/2017    
                             Tony Burger Center                              
 
Event 73  Girls 400 Meter Dash 11-12
==========================================================================   
    Name                     Age School                 Prelims  Alternate   
==========================================================================   
Heat  1 Preliminaries                                                        
 -- Abbott, Shylah            11 Dds Athletes           1:15.52              
 -- Smith, Harmone            11 Bayou Young Runners    1:18.17              
  1 McBride, Krianne          12 Texas Thunde           1:04.14q             
  2 Pruitt, Raegan            12 Great Esteem           1:07.98q             
  3 Fitch, Lamyre             11 Manor Hawks            1:12.47              
Heat  2 Preliminaries                                                        
  1 Haywood, Jasmine          12 Austin Honey           1:03.39q             
  2 Bobo, Cyla                12 Great Esteem           1:05.17q             
  3 Barrios, Maya             12 Leander Spar           1:08.94q             
  4 Johnson, Mylah            12 Manor Hawks            1:15.66              
Heat  3 Preliminaries                                                        
  1 Cooper, Jayden            12 Austin Honey           1:10.84q             
  2 Cancel, Yahira            12 Unattached             1:31.51              
Heat  4 Preliminaries                                                        
  1 Alexander, Trinity        11 Austin Honey           1:10.08q             
  2 Coleman, Aarionna         11 Manor Hawks            1:11.04q             
  3 Grant, Courtney           11 Texas Torch            1:12.05              
  4 Knight, Avery             11 Unattached             1:22.73              
=============================================================================
    Name                     Age School                 Prelims  H# Alternate
=============================================================================
Preliminaries                                                                
  1 Haywood, Jasmine          12 Austin Honey           1:03.39q  2          
  2 McBride, Krianne          12 Texas Thunde           1:04.14q  1          
  3 Bobo, Cyla                12 Great Esteem           1:05.17q  2          
  4 Pruitt, Raegan            12 Great Esteem           1:07.98q  1          
  5 Barrios, Maya             12 Leander Spar           1:08.94q  2          
  6 Alexander, Trinity        11 Austin Honey           1:10.08q  4          
  7 Cooper, Jayden            12 Austin Honey           1:10.84q  3          
  8 Coleman, Aarionna         11 Manor Hawks            1:11.04q  4          
  9 Grant, Courtney           11 Texas Torch            1:12.05   4          
 10 Fitch, Lamyre             11 Manor Hawks            1:12.47   1          
 11 Abbott, Shylah            11 Dds Athletes           1:15.52   1          
 12 Johnson, Mylah            12 Manor Hawks            1:15.66   2          
 13 Smith, Harmone            11 Bayou Young Runners    1:18.17   1          
 14 Knight, Avery             11 Unattached             1:22.73   4          
 15 Cancel, Yahira            12 Unattached             1:31.51   3