ENDURO Timing - Contractor License                       7/15/2017 - 5:41 PM
   2017 Coaches Coalition National Championships - 7/13/2017 to 7/15/2017    
                             Tony Burger Center                              
 
Event 77  Women 400 Meter Dash 15-16
==========================================================================   
    Name                     Age School                 Prelims  Alternate   
==========================================================================   
Heat  1 Preliminaries                                                        
  1 Willis, Amiyah            15 Killeen Soni           1:00.33q             
  2 Johnson, J'Cira           15 Killeen Soni           1:10.32              
  3 Smith, Skyla              15 A & T Select           1:14.50              
Heat  2 Preliminaries                                                        
  1 Roca, Elizabeth           15 Leander Spar             59.01q             
  2 Bartholomew, Ellee        16 Flight Inter           1:01.41q             
  3 Keeton, Saniya            15 Killeen Soni           1:02.76q             
  4 Hostetler, Anna           15 CrimDelaCrim           1:06.35              
Heat  3 Preliminaries                                                        
  1 Thomas, Denaye            15 Fort Worth F           1:00.82q             
  2 Robertson, Alanna         15 3D Athletics           1:01.58q             
  3 Reneau, Nia               16 Great Esteem           1:07.94              
  4 Fowler, Skyler            15 3D Athletics           1:11.43              
Heat  4 Preliminaries                                                        
  1 Ellis, Cederia            15 Fort Worth F           1:03.35q             
  2 Fryer, Allysa             16 Bayou Young Runners    1:03.61q             
  3 Casey, Anna               15 Leander Spar           1:05.26              
  4 Johnson, Rebecca          16 Saginaw Elite          1:05.93              
  5 Griffo, Sydney            16 A & T Select           1:06.81              
  6 Jenkins, Jazmine          16 Texas Thunde           1:07.00              
  7 Jackson, Shyla            16 Flight Inter           1:07.59              
  8 Jackson, De'Sjonique      15 Manor Hawks            1:08.80              
=============================================================================
    Name                     Age School                 Prelims  H# Alternate
=============================================================================
Preliminaries                                                                
  1 Roca, Elizabeth           15 Leander Spar             59.01q  2          
  2 Willis, Amiyah            15 Killeen Soni           1:00.33q  1          
  3 Thomas, Denaye            15 Fort Worth F           1:00.82q  3          
  4 Bartholomew, Ellee        16 Flight Inter           1:01.41q  2          
  5 Robertson, Alanna         15 3D Athletics           1:01.58q  3          
  6 Keeton, Saniya            15 Killeen Soni           1:02.76q  2          
  7 Ellis, Cederia            15 Fort Worth F           1:03.35q  4          
  8 Fryer, Allysa             16 Bayou Young Runners    1:03.61q  4          
  9 Casey, Anna               15 Leander Spar           1:05.26   4          
 10 Johnson, Rebecca          16 Saginaw Elite          1:05.93   4          
 11 Hostetler, Anna           15 CrimDelaCrim           1:06.35   2          
 12 Griffo, Sydney            16 A & T Select           1:06.81   4          
 13 Jenkins, Jazmine          16 Texas Thunde           1:07.00   4          
 14 Jackson, Shyla            16 Flight Inter           1:07.59   4          
 15 Reneau, Nia               16 Great Esteem           1:07.94   3          
 16 Jackson, De'Sjonique      15 Manor Hawks            1:08.80   4          
 17 Johnson, J'Cira           15 Killeen Soni           1:10.32   1          
 18 Fowler, Skyler            15 3D Athletics           1:11.43   3          
 19 Smith, Skyla              15 A & T Select           1:14.50   1